Warehouse  

Ochrona pracy i odzież robocza - prawdziwi fachowcy pracują bezpiecznie

To właśnie w zakresie ochrony pracy i odzieży roboczej nie powinni Państwo iść na żaden kompromis. Zdrowie, komfort i ładny wygląd przyniosą korzyść zarówno Państwa pracownikom jak również wpłyną na zysk. Mniej dni na chorobowym, zadowolenie pracowników i wysoka wartość rozpoznawcza wśród klientów także przez pryzmat ochrony pracy i odzieży roboczej to po prostu sama korzyść.

 

W firmie Kuhfuss oferujemy Państwu szeroki asortyment środków ochrony pracy i odzieży roboczej, od stóp do głów. Do ochrony głowy oferujemy takie środki ochronne jak kaski, środki ochrony słuchu i oczu oraz maski spawalnicze. Przed truciznami niebezpiecznymi dla człowieka i środowiska zabezpieczają dostosowane do danego przypadku maski przeciwgazowe i przeciwpyłowe. Odpowiednie rękawice chronią przed skaleczeniem, chemikaliami, wysokimi i niskimi temperaturami.

 

Szczególnie wrażliwe są stawy. Dlatego też naturalna funkcja stawów kolanowych i łokciowych wymaga odpowiedniej ochrony przed czynnikami mechanicznymi albo musi być wspomagana bandażami podtrzymującymi, ochronnymi lub odciążającymi. Państwa stopy chronimy bezpiecznym obuwiem, odpornym na przecięcie i ognioodpornym. Odzież z funkcją ostrzegawczą, na przykład jako ochrona przed deszczem w gospodarce leśnej lub w budownictwie, zapewnia wysoką zauważalność i bezpieczeństwo.

 

Wiele obszarów pracy wymaga specjalistycznej odzieży roboczej. W związku z tym oferujemy Państwu obuwie przeznaczone do gastronomii, medycyny czy też zakładów gospodarki leśnej. Ponadto oferujemy spodnie, kurtki, koszule, skarpety, kamizelki i bieliznę ogólnego zastosowania, np. w ogrodnictwie czy rzemiośle. Uzupełnieniem naszej oferty jest jednorazowa odzież robocza, której zaletą jest różnorodność zastosowań.

 

Nasz asortyment w zakresie ochrony pracy i odzieży roboczej dostarczają wiodący producenci, tacy jak Planam, Atlas, Lemaitre, 3M czy Peltor.

 

Dbamy o bezpieczeństwo, aby mogli się Państwo skoncentrować na swej pracy!