Warehouse  

Narzędzia elektryczne i ręczne – wybór właściwych narzędzi to połowa pracy

Narzędzia elektryczne i ręczne dla fachowców muszą być prawdziwymi wołami roboczymi. Dlatego też zdajemy się w firmie Kuhfuss na narzędzia produkowane przez AEG Powertools/Milwaukee i Gedore.

 

Narzędzia elektryczne siostrzanych marek AEG i Milwaukee są konsekwentnie dopasowane do wymagań profesjonalnych użytkowników. Tradycja zobowiązuje, bo to w końcu firma AEG zaprojektowała w 1898 roku pierwszą przenośną wiertarkę elektryczną. A założyciel firmy Milwaukee, A. F. Siebert, opracował w 1924 roku pierwszą lekką, profesjonalną wiertarkę jednoręczną. Z kuźni firmy Milwaukee pochodzi zresztą również pierwsza piła szablasta.

 

Oferujemy Państwu pełną gamę narzędzi elektrycznych, od narzędzi z akumulatorem, wysoko wydajnych wiertarek, w tym także udarowych, młotków wiertniczych, przecinaków pneumatycznych poprzez piły szablaste, otwornice i piły tarczowe, szlifierki, aż po narzędzia specjalne i wysokiej jakości akcesoria.

 

Także w przypadku narzędzi ręcznych stawiamy wyłącznie na profesjonalną jakość. Symbolem spełnienia najwyższych wymagań jest firma Gedore, mająca swą siedzibę w Remscheid. Każda sztuka wykonana jest ze starannie wyszukanej i podlegającej surowym analizom stali kutej wyżarzanej.

Doświadczeni pracownicy zapewniają staranne hartowanie i dokładną obróbkę. Wymagania odnośnych norm DIN i ISO są przy tym spełniane z nawiązką. A jeśli potrzebują Państwo specjalnego narzędzia elektrycznego czy ręcznego, wówczas skontaktujemy się z ekspertami z firmy Gedore i opracujemy odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

 

Uważamy bowiem, że profesjonalne narzędzie elektryczne i ręczne musi po prostu działać!