Warehouse  

Filtry i części maszynowe - Zawsze czegoś brakuje, a my to mamy

Obwarowania dotyczące ochrony środowiska stają się – słusznie - coraz bardziej surowe, a wymagania wobec czystości mediów coraz ostrzejsze. Tam gdzie trzeba wydobyć zanieczyszczenia lub substancje zanieczyszczające, potrzebne są filtry (filtry powietrza, gazów lub cieczy). Liczba i różnorodność wariantów filtrów stale rośnie.

 

Trudno nawet to wszystko ogarnąć. Dostarczamy filtry powietrza i cieczy z przeznaczeniem do wszystkich obszarów zastosowania, od klasycznego filtra oleju do samochodów, poprzez filtry kieszeniowe do urządzeń klimatyzacyjnych, aż po filtry przemysłowe do instalacji filtracyjnych, na przykład w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym, poligraficznym i papierniczym. Polegamy przy tym na różnorodnych rozwiązaniach dotyczących filtrowania opracowanych przez liderów rynku. Możemy bowiem zdać się na bezkompromisową jakość i niezawodność tych filtrów. A jeśli czegoś nie mamy na magazynie, wówczas dopasujemy to dla Państwa szybko spośród dostępnych na składzie towarów sprzedawanych na metry.

 

Zwykle jednak są to po prostu drobiazgi, które niepotrzebnie zabierają czas. Tu brakuje elementu gumowego, tam łącznika gumowo-metalowego, wózek utrącił chwyt gwiazdowy jakiejś maszyny, albo trzeba wymienić stopę innej maszyny - to właśnie zadania dla nas.

Dzięki naszym zdolnościom magazynowym i szybkości dostaw w szybkim czasie rozwiążemy Państwa małe kłopoty dnia codziennego.

 

Troszczymy się bowiem nawet o drobiazgi!