Warehouse  

Pneumatyka - Tworzymy ciśnienie, jeśli to potrzebne

Pneumatyczne systemy sterowania stanowią istotną część składową techniki sterowania. Nic dziwnego, gdyż czynniki atmosferyczne prawie nie mają na nie wpływu. Systemy pneumatyczne spokojnie znoszą nawet duże wahania temperatury, drgania czy uderzenia. Cieszą się dużą popularnością w szczególności w obszarach zagrożonych wybuchem, gdyż każda iskra jest niebezpieczna.

 

W magazynie mamy wszystkie ogólnie stosowane (znormalizowane) części pneumatyczne i komponenty takie jak złączki, węże czy zawory. Ponadto stale rozszerzamy nasz asortyment urządzeń pneumatycznych. Wszystkie inne części sprowadzamy z reguły w ciągu 24 godzin bezpośrednio od renomowanych producentów, np. SMC Pneumatik, Timmer-Pneumatik czy Lukas Hydraulik.

 

Firma Kuhfuss oferuje jednak znacznie więcej: Jeśli potrzebują Państwo kompletnego zespołu zaworów, dostarczymy Państwu z naszego magazynu nie tylko zawory, lecz wstępnie przygotowaną i gotową do zabudowy w Państwa urządzeniu wyspę zaworową. Na życzenie zaprojektujemy Państwa urządzenie we współpracy z ekspertami producentów.

A co, jeśli znormalizowane części nie wystarczą? Potrzebują Państwo indywidualnego rozwiązania w zakresie pneumatyki? To też żaden problem. Polecimy najlepszego producenta odpowiadającego Państwa wymaganiom oraz zadbamy o obliczenia i konstrukcję.

 

Tam, gdzie stosowane są systemy pneumatyczne, często niedaleko już do hydrauliki. I aby nie mieli Państwo daleko, otrzymają Państwo od nas oczywiście wszystkie ważne komponenty układu hydraulicznego.

 

 

Pneumatyka to dla nas coś więcej niż tylko handel częściami!