Warehouse  

Baterie rozruchowe i stacjonarne - Dbamy o dobry start

Akumulatory mają w firmie Kuhfuss długą tradycję. Są jedną z najstarszych grup naszych produktów. Z tego względu odpowiednio duże jest też nasze doświadczenie w zakresie baterii rozruchowych i stacjonarnych. Dlatego też pokładamy zaufanie w produktach firmy Exide, będącej jednym z największych producentów na świecie, oraz w jej marce DETA.

 

U nas otrzymają Państwo obszerny program produktów baterii stacjonarnych oraz serwis dla zastosowań przemysłowych i motoryzacji. Posiadamy odpowiednie baterie rozruchowe nie tylko do Państwa samochodu czy wózka widłowego, ale także do pojazdów użytkowych, maszyn rolniczych i statków. Oczywiście w naszej ofercie znajdują się już akumulatory najnowszych technologii do pojazdów hybrydowych oraz pojazdów z automatycznym układem start-stop. Typowymi zastosowaniami stacjonarnych baterii przemysłowych są systemy telekomunikacyjne i zasilanie energetyczne, fotowoltaika oraz systemy zasilania awaryjnego (USV).

Baterie istnieją od ponad 100 lat. Coraz ważniejsze staje się jednak doradztwo. Czy wiedzieli Państwo na przykład, że zapotrzebowanie na energię odbiorników elektrycznych w nowoczesnych samochodach jest kilkakrotnie wyższe niż jeszcze przed kilku laty? Wybór odpowiedniego akumulatora zależy także od indywidualnego wyposażenia pojazdu albo od siły wibracji w miejscu zastosowania, albo też od tego, czy konieczna jest konserwacja. Albo…. W każdym razie znajdziemy dla Państwa zawsze optymalne rozwiązanie, zarówno pod względem wydajności, jak i opłacalności.

 

Dzięki korzystaniu z naszych baterii rozruchowych i stacjonarnych nigdy nie zabraknie Państwu odpowiedniego rodzaju energii!